VÝSLEDKY GRAND PRIX SLOVAKIA 2011
RESULTS GRAND PRIX SLOVAKIA 2011
FCI 1
Ovčiarske a pastierske psy
(okrem Švajčiarskych pastierskych psov)
Sheepdogs and Cattle dogs
(except Swiss Cattle Dogs)


FCI 2
Pinče, bradáče, molosoidné plemená a švajčiarske pastierske psy
Pinscher and Schnauzer - Molossoid Breeds - Swiss Mountain and Cattle Dogs


FCI 3
Teriéry
Terriers


FCI 4
Jazvečíky
Teckels


FCI 5
Špice a pôvodné plemená
Spitz and Primitive types


FCI 6
Duriče a farbiare
Scenthounds and Related Breeds


FCI 7
Stavače
Pointing Dogs


FCI 8
Sliediče, prinášače a vodné psy
Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs


FCI 9
Spoločenské plemená
Companion and Toy Dogs


FCI 10
Chrty
Sighthounds


NEUZNANÉ PLEMENÁ v FCI
FCI NOT RECOGNIZED BREEDS


 
VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ GRAND PRIX SLOVAKIA 2011
RESULTS OF FINAL COMPETITIONS GRAND PRIX SLOVAKIA 2011

Junior Handling 1. kategória – rozhodca Iveta Vojteková, SK
1. Kyseľová Viktória Bruselský grifon
2. Gurka Sara Írsky seter
3. Timaníková Natália Stafordšírsky bulteriér

Junior Handling 2. kategória – rozhodca Iveta Vojteková, SK
1. Janik Aleksandra Írsky seter
2. Bobríková Angelika Shih-tzu
3. Kuntová Nadežda Francúzsky bišon

Junior Handling – absolútny víťaz – rozhodca Róbert Kanás, SK
1. Janik Aleksandra Írsky seter

Najkrajší pár psov / Best Brace – rozhodca Kirsi Sainio, FI
1. Sibírsky husky, maj. Jasinska Beata Casino Royale of Cool Water Extravagance of Cool Water
2. Jazvečík hladkosrstý trpasličí, maj. Brož M. a P. Pirate Black Pearl Pro Euro My Love Pro-Euro
3. Lagotto Romagnolo, maj. Iwanowska Dorota Mirto delle Farnie Consuela Kwiat Morza

Veľká národná cena / Grand Prix national breeds – rozhodca Tibor Havelka, SK
1. AJDA SPOD VAHANOVA Slovenský kopov, kat.č.1078 Gorelčíková Jaroslava
2. EZA OLICHOV Slovenský hrubosrstý stavač, kat.č. 1131 Blaško Peter, MVDr.
3. COLJA TATRANSKÁ PERLA Slovenský čuvač, kat.č. 146 Schell Peter

Najkrajšia chovateľská skupina / Best Breeder´s Group – rozhodca Jaroslav Zembjak, SK
1. HAŠČÍKOVÁ Francúzsky bišon Starovská Mária
2. Pro-euro Jazvečík hladkosrstý trpasličí Brož Miroslav a Petra
3. PICOLLO GITANO Jazvečík hrubosrstý králičí Hofmanová Olga

Najkrajšie šteňa / Best Baby – rozhodca Ľudmila Fintorová, SK
1. ROMANTIC SMILE ASIACZEK Basenji, kat.č. 876 Groszek-Szymanska Joanna
2. RADICALLY´S AMANDA Lhasa Apso, kat.č. 1550 Blažo Radek, Mgr.
3. ZALTANA PUNK ROCK PRINCESS Sibírsky husky, kat.č. 942 Franklyn Mary Louise

Najkrajší dorast / Best Puppy – rozhodca Michele Wauters, BE
1. JASMINE HAPPY NAUX West Highland White Teriér, kat.č.755 Kanásová Martina, JUDr.
2. TAKUNA AMBICJA Sibírsky husky, kat.č.944 Olszewski Piotr Jan
3. PIRATE BLACK PEARL PRO-EURO Jazvečík hladk.trpasličí, kat.č. 804 Brož M. a P.

Najkrajší veterán / Best Veteran – rozhodca Milan Bíroš, SK
1. ABSOLUTE XAMBA YOSHI - US Samoyed, kat.č. 926 Fulierová Jana, Ing.
2. NEEDHAMS STAR OF THE GAME Angl.špringeršpaniel, kat.č. 1190 Zdařil Jan
3. ENRICO BAZZI RAUL Dalmatín, kat.č. 1025 Pelíšková Monika

Najkrajší jedinec tr.čestnej / Best of Honors Class – rozhodca Judit Korózs-Papp, HU
1. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE ASIACZEK Basenji, kat. č. 880 Groszek-Szymanska Joanna
2. BLAZE OF GLORY MIDNIGHT SUNRISE Aljašský malamut, kat.č. 865 Mikolka Zuzana+Jozef
3. PARIS ČERNÝ KORÁLEK Slovenský čuvač, kat.č. 151 Kazimírová+Synáč

JUNIOR Best of Group FCI 1 - rozhodca Olga Kupriyanova Šinko, SLO
1.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H

Best of Group FCI 1 - rozhodca Olga Kupriyanova Šinko, SLO
1.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H
2.Negro KoroščenkoPuli ostatné farby, kat. č. 137Kusza Tibor , SK
3.Dragon Joy New IdolWelsh Corgi Pembroke, kat. č. 162Wastiaux + Ceredi Klara + Chiara , CZ


JUNIOR Best of Group FCI 2 - rozhodca Dorothea Caroll, IRL
1.Cara Dzsin KeysiČierny teriér, kat. č. 524Szikszai Zoltán Dr., H

Best of Group FCI 2 - rozhodca Dorothea Caroll, IRL
1.Zuri Corso for BajerovaCane Corso, kat. č. 239Bajerova Sarka , CZ
2.DIVA D ´ORO DI PERLANERADoberman čierny s pálením, kat. č. 353István Rada Tibor Trepák , H
3.Yijing ´s Glory aren ´t EverythingShar-Pei, kat. č. 480Habernig Nadja , A


JUNIOR Best of Group FCI 3 - rozhodca Anna Cwieceková, SK
1.Skailain´s Graphic CryptoniteScottish Terrier, kat. č. 711Vartanyan S. , RUS

Best of Group FCI 3 - rozhodca Anna Cwieceková, SK
1.Harley R.A.C. PopelkaStaffordshire Bull Terrier, kat. č. 732Knižka Andrej , SK
2.Miracle of FiannaAmerican Staffordshire Terrier, kat. č. 600Tibay Norbert , H
3.AMADEUS OF BlatajNorwich Terrier, kat. č. 693Fronia Dariusz Grabowski Paweł , PL


JUNIOR Best of Group FCI 4 - rozhodca Dorota Witkowska, PL
1.Emporio Armani VitorazJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 845Bušta Jan Ing., CZ

Best of Group FCI 4 - rozhodca Dorota Witkowska, PL
1.Emporio Armani VitorazJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 845Bušta Jan Ing., CZ
2.Rare Brilliant KaravadzhoJazvečík hladkosrstý trpasličí, kat. č. 806Chistova Svetlana , RUS
3.Oran z Bílé ChalupyJazvečík dlhosrstý trpasličí, kat. č. 822Trtíková Martina , CZ


JUNIOR Best of Group FCI 5 - rozhodca Tibor Havelka, SK
1.Indevor Eminent ProdigyAmerická Akita, kat. č. 872Akindinova Maria , I

Best of Group FCI 5 - rozhodca Tibor Havelka, SK
1.Indevor Eminent ProdigyAmerická Akita, kat. č. 872Akindinova Maria , I
2.LORD OF THE RINGS APPALACHIANAljašský malamut, kat. č. 858Janicka+Seidlova , CZ
3.Sammantic Only YouSamoyed, kat. č. 918Bruns/Stamp Barbara/Wolfgang , D


JUNIOR Best of Group FCI 6 - rozhodca Tamás Jakkel, HU
1.Vita SanvitaBeagle, kat. č. 1004Gritsay N. , RUS

Best of Group FCI 6 - rozhodca Tamás Jakkel, HU
1.Vita SanvitaBeagle, kat. č. 1004Gritsay N. , RUS
2.Chrudoš RoborovskiPorcelaine, kat. č. 1037Svatava Berankova , CZ
3.Ajda spod VahanovaSlovenský kopov, kat. č. 1078Gorelčíková Jaroslava , SK


JUNIOR Best of Group FCI 7 - rozhodca Monika Blaha, A
1.LANCELOT ZE ŠTÍPEKNemecký krátkosrstý stavač, kat. č. 1083KUBEŠA PAVEL , CZ

Best of Group FCI 7 - rozhodca Monika Blaha, A
1.Ch. Icy Breeze Jay Slovak BaseÍrsky seter červený, kat. č. 1114Gloneková Bronislava , SK
2.Ridanflight Revelation To KanixPointer, kat. č. 1092Wastiaux-Williams-Bennett Thomas , SK
3.Táltos KöfalmentiMaďarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1121Mičulková Pavla , CZ


JUNIOR Best of Group FCI 8 - rozhodca Jan-Rauge Sauge, NO
1.Saffron Black Wind of VarazdinFlat Coated Retriever, kat. č. 1203Scarpa Lucia Mrs, I

Best of Group FCI 8 - rozhodca Jan-Rauge Sauge, NO
1.Layton Sole di GenaroAmerický kokeršpaniel čierny, kat. č. 1148Voláriková Linda , SK
2.ArchieFlat Coated Retriever, kat. č. 1197Scarpa Lucia Mrs, I
3.Vittori iz Doliny SolntsaLabrador retriever, kat. č. 1297Rezchikova V. , RUS


JUNIOR Best of Group FCI 9 - rozhodca Katalin Radvánszky, HU
1.Grace The Event Starring MoraviaPudel stredný čierny, kat. č. 1390Vavroušková Jana , CZ

Best of Group FCI 9 - rozhodca Katalin Radvánszky, HU
1.Ch. Orlane´s All Too EasyLhasa Apso, kat. č. 1554Blažo Radek Mgr., SK
2.Grace The Event Starring MoraviaPudel stredný čierny, kat. č. 1390Vavroušková Jana , CZ
3.Ciwano von den Altlichtenwarther LöwenLevíček, kat. č. 1555Homonnai Henrik und Richard , A


JUNIOR Best of Group FCI 10 - rozhodca Lisbeth Mach, HU
1.Dabka´s LibertySaluki, kat. č. 1693Zubčeková Gabriela , SK

Best of Group FCI 10 - rozhodca Lisbeth Mach, HU
1.absolute mann shines in the Wien SkyWhippet, kat. č. 1721bettazzi sabrina , I
2.Cárok Oroksége AphroditeRuský chrt, kat. č. 1663Balkányi Ágnes , H
3.Lux Loral Jeal JeremyTaliansky chrtík, kat. č. 1681Švestková Marianna , SK

Junior Best in Show - rozhodca András Korózs, HU
1.Vita SanvitaBeagle, kat. č. 1004Gritsay N. , RUS
2.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H
3.Indevor Eminent ProdigyAmerická Akita, kat. č. 872Akindinova Maria , I

BEST IN SHOW - rozhodca Gabriela Ridarčíková, SK
1.Ch. Orlane´s All Too EasyLhasa Apso, kat. č. 1554Blažo Radek Mgr., SK
2.Vita SanvitaBeagle, kat. č. 1004Gritsay N. , RUS
3.Layton Sole di GenaroAmerický kokeršpaniel čierny, kat. č. 1148Voláriková Linda , SK