VÝSLEDKY DERBY WINNER SHOW 2011
RESULTS DERBY WINNER SHOW 2011
FCI 1
Ovčiarske a pastierske psy
(okrem Švajčiarskych pastierskych psov)
Sheepdogs and Cattle dogs
(except Swiss Cattle Dogs)


FCI 2
Pinče, bradáče, molosoidné plemená a švajčiarske pastierske psy
Pinscher and Schnauzer - Molossoid Breeds - Swiss Mountain and Cattle Dogs


FCI 3
Teriéry
Terriers


FCI 4
Jazvečíky
Teckels


FCI 5
Špice a pôvodné plemená
Spitz and Primitive types


FCI 6
Duriče a farbiare
Scenthounds and Related Breeds


FCI 7
Stavače
Pointing Dogs


FCI 8
Sliediče, prinášače a vodné psy
Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs


FCI 9
Spoločenské plemená
Companion and Toy Dogs


FCI 10
Chrty
Sighthounds


NEUZNANÉ PLEMENÁ v FCI
FCI NOT RECOGNIZED BREEDS


 
VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ DERBY WINNER SHOW 2011
RESULTS OF FINAL COMPETITIONS DERBY WINNER SHOW 2011

Junior Handling 1. kategória – rozhodca Edita Králová, SK
1. Macháleková Kristína Čínsky chocholatý pes
2. Kosecová Patrícia Parson Russel Teriér
3. Kyseľová Viktória Bruselský grifon

Junior Handling 2. kategória – rozhodca Edita Králová, SK
1. Bobríková Angelika Shih-tzu
2. Kuntová Nadežda Francúzsky bišon
3. Mazurek Ewelina Whippet

Junior Handling – absolútny víťaz – rozhodca Judit Korózs-Papp, HU
1. Bobríková Angelika Shih-tzu

Najkrajší pár psov / Best Brace – rozhodca Jozef Šuster, SK
1. Bradáč malý čiernostrieborný, maj: Havlíková Zuzana Raven Silver Bikin Dvor Susane Silver Bikin Dvor
2. Sibírsky husky, maj. Jasinska Beata Casino Royale of Cool Water Extravagance of Cool Water
3. Lagotto Romagnolo, maj. Iwanowska Dorota Mirto delle Farnie Consuela Kwiat Morza

Veľká národná cena / Grand Prix national breeds – rozhodca Štefan Štefík, SK
1. Brea CARIN DOM, kat.č. 143 Slovenský čuvač maj: Mgr. Svitek Karol
2. Aljaška Srdcerváč, kat.č. 99 Československý vlčiak maj: Kereškényiová Radka
3. Goldfever Z Milhost.Polí, kat.č. 1026 Slovenský hrub. stavač maj: Urban Michal, Ing.

Najkrajšia chovateľská skupina / Best Breeder´s Group – rozhodca Jozef Mravík, SK
1. Duvinal Malý hladkosrstý pinč Vinediktova S.
2. Pro-euro Jazvečík hladkosrstý trpasličí Starovská Mária
3. Klamap Debra Malý hladkosrstý pinč Vinediktova S.

Najkrajšie šteňa / Best Baby – rozhodca Vladimír Javorčík, SK
1. DARE TO STARE SHAMANROCK Aljašský malamut, kat. č. 767 Seidlova-Zakletski
2. RADICALLY´S AMANDA Lhasa Apso, kat.č. 1550 Blažo Radek, Mgr.
3. MISS MARPLE SUNNY HONEY Bruselský grifon, kat.č. 1381 Mikitová Darina, Dr.

Najkrajší dorast / Best Puppy – rozhodca Elena Balázsovits, HU
1. AISHA RODIS SAO LAERA Cane corso, kat. č. 222 Sidor Marián
2. FLASH OF TREBONS BERGER BLANC Švajčiarsky biely ovčiak, kat.č. 154 Trávničková M.
3. PUCCA DOLLY PRO-EURO Jazvečík hladk. trpasličí, kat.č. 725 Brož M. a P.

Najkrajší veterán / Best Veteran – rozhodca Jan-Rauge Sauge, NO
1. ABSOLUTE XAMBA YOSHI - US Samoyed, kat.č. 827 Fulierová Jana, Ing.
2. ANGEL´S KISS TOP COACH Pudel stredný čierny, kat. č. 1263 Vavroušková Jana
3. NEEDHAMS STAR OF THE GAME Angl.špringeršpaniel, kat.č. 1085 Zdařil Jan

Najkrajší jedinec tr.čestnej / Best of Honors Class – rozhodca András Korózs, HU
1. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE ASIACZEK Basenji, kat. č. 789 Groszek-Szymanska Joanna
2. PARIS ČERNÝ KORÁLEK Slovenský čuvač, kat.č. 138 Kazimírová+Synáč
3. VALDI KLAMAP DEBRA Jazvečík dlhosrstý trp. , kat.č. 737 Ružičková Silvie, MUDr.

DERBY Best of Group FCI 1 - rozhodca András Korózs, HU
1.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H
2.Bittis Belissia Bohemia VivacePumi, kat. č. 123Hrachovcová Kamila , CZ
3.Rush Gucci DalidoBriard čierny, kat. č. 35Kellovská Daniela , CZ

Best of Group FCI 1 - rozhodca Brigita Kremser, SLO
1.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H
2.Fridens Youth ForeverŠkótsky ovčiak dlhosrstý, kat. č. 69Rotgang Andreas , D
3.Ezechiele Olim PalusČeskoslovenský vlčiak, kat. č. 90Paolini Claudia , I


DERBY Best of Group FCI 2 - rozhodca Gabriela Ridarčíková, SK
1.Cara Dzsin KeysiČierny teriér, kat. č. 468Szikszai Zoltán Dr., H
2.Fairouz d´IskandarNemecká doga pásikavá, kat. č. 257Gattegno Caroll , F
3.Che Cuevara Cassy DogBulldog, kat. č. 189Kocsis Igor , SK

Best of Group FCI 2 - rozhodca Jozef Mravík, SK
1.Semper Fidelis AlbanyDoberman čierny s pálením, kat. č. 304Gonda Lyvia , H
2.Green Dragon JigenBullmastiff, kat. č. 206Bogucki Jacek , PL
3.King of Helluland Just GeorgeousNovofundlandský pes, kat. č. 374Kročko Soňa Vladimír , SK


DERBY Best of Group FCI 3 - rozhodca Brigita Kremser, SLO
1.Bella Dona Krakatoa PowerAmerican Staffordshire Terrier, kat. č. 543Jakuš Boris Ing., SK
2.O´la la of Maryon´s HomeYorkshire Terrier, kat. č. 702Radovic+Hilmerova Dejan+Maria , SRB
3.Ivory Dru-WydScottish Terrier, kat. č. 640Rosina Ján , SK

Best of Group FCI 3 - rozhodca František Polehňa, CZ
1.GIOIA DI VIVERE DELLA QuattrocentoScottish Terrier, kat. č. 650WYSOCKI RADEK MR., PL
2.Classic of New DealYorkshire Terrier, kat. č. 705Záhonyi-Ábel Dorottya , H
3.Velvety SambucaBedlington Terrier, kat. č. 567Skladan Gabriela Bc., SK


DERBY Best of Group FCI 4 - rozhodca Katalin Radvánszky, HU
1.Emporio Armani VitorazJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 757Bušta Jan Ing., CZ
2.My Love Pro-EuroJazvečík hladkosrstý trpasličí, kat. č. 726Brož Miroslav Petra , CZ
3.FIANNA PICCOLO ATLASJazvečík hladkosrstý králičí, kat. č. 718Belopotocky Ladislav , MT

Best of Group FCI 4 - rozhodca András Korózs, HU
1.Emporio Armani VitorazJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 757Bušta Jan Ing., CZ
2.FIANNA PICCOLO ATLASJazvečík hladkosrstý králičí, kat. č. 718Belopotocky Ladislav , MT
3.Treis Pinheiros Irish QueenJazvečík hrubosrstý, kat. č. 756Dudek Justyna , PL


DERBY Best of Group FCI 5 - rozhodca Tamás Jakkel, HU
1.Indevor Eminent ProdigyAmerická Akita, kat. č. 781Akindinova Maria , I
2.Sammantic PiroschkaSamoyed, kat. č. 822Bruns/Stamp Barbara/Wolfgang , D
3.Zaltana London PrideSiberian husky, kat. č. 844Franklyn Mary Louise , PL

Best of Group FCI 5 - rozhodca Monika Blaha, A
1.Zaltana Storm StarterSiberian husky, kat. č. 837Franklyn Mary Louise , PL
2.NUN POM CLEARŠpic trpasličí, kat. č. 862KRZYWDZIŃSKA BEATA , PL
3.Kanibaru FROMAJE FRAISBasenji, kat. č. 784GROSZEK-SZYMANSKA JOANNA , PL


DERBY Best of Group FCI 6 - rozhodca Monika Blaha, A
1.Buffobass Caramel Vanilla Ice CreamBasset Hound, kat. č. 868Akindinova Maria , I
2.Kelila Danda BohemiaVeľký hrubosrstý vendénsky baset, kat. č. 928Vrtíková Kristína , SK
3.Aida od HrušovskéhoAlpský jazvečíkovitý durič, kat. č. 863Hrušovský Milan , SK

Best of Group FCI 6 - rozhodca Dorota Witkowska, PL
1.Buffobass Caramel Vanilla Ice CreamBasset Hound, kat. č. 868Akindinova Maria , I
2.Brocky Eichler of WeinlinieBeagle, kat. č. 890Frnčo Ladislav , CZ
3.Chrudoš RoborovskiPorcelaine, kat. č. 931Svatava Berankova , CZ


DERBY Best of Group FCI 7 - rozhodca Dorota Witkowska, PL
1.Wonderful Wyatt From the PatricianAnglický seter, kat. č. 989Ardeleán Ágnes , H
2.J.CH.JACK NICOLSON DEGLI ANGELI ROSSIÍrsky seter červený, kat. č. 1007DEGLI ANGELI ROSSI ALL. , I
3.KEVI-LATOR CSENDESNemecký krátkosrstý stavač, kat. č. 982ISTVÁN PÁLINKÁS , H

Best of Group FCI 7 - rozhodca Dorothea Caroll, IRL
1.Wonderful Wyatt From the PatricianAnglický seter, kat. č. 989Ardeleán Ágnes , H
2.Ridanflight Revelation To KanixPointer, kat. č. 986Wastiaux-Williams-Bennett Thomas , SK
3.Cordarragh PicassoÍrsky seter červený, kat. č. 1008Janik Aleksandra Miss, PL


DERBY Best of Group FCI 8 - rozhodca Dorothea Caroll, IRL
1.Cherwood´s Snow Bibi of KolaClumber Spaniel, kat. č. 1060Levai Lana , CRO
2.Drycastle DANDY´S DOMINANTAnglický kokeršpaniel viacfarebný, kat. č. 1073Gregor Vlastimil , CZ
3.Bonett Bride Caffe MacchiatoZlatý retriever, kat. č. 1106Beáta Schwarcz , H

Best of Group FCI 8 - rozhodca Petr Studeník, CZ
1.MARIUSZ S. Umbra AmabilisWelšský špringeršpaniel, kat. č. 1182Samsel Jagoda Mgr, PL
2.Best Wishes of The Famous FamilyZlatý retriever, kat. č. 1131Beáta Schwarcz , H
3.Simandem SILVERSMITH AT ROCHEBYLabrador retriever, kat. č. 1151HERIAN WOJCIECH , PL


DERBY Best of Group FCI 9 - rozhodca Vladimír Javorčík, SK
1.Grace The Event Starring MoraviaPudel stredný čierny, kat. č. 1260Vavroušková Jana , CZ
2.Bigfoot de Thalek Have a DreamShih-tzu, kat. č. 1444Sawková Miroslava , CZ
3.Khyi-Mi Bod-ja LamlehTibetan Terrier, kat. č. 1468Adámekovci Milan + Martina , SK

Best of Group FCI 9 - rozhodca Olga Kupriyanova Šinko, SLO
1.Grace The Event Starring MoraviaPudel stredný čierny, kat. č. 1260Vavroušková Jana , CZ
2.Br Art Deco Land RoverMops /Pug/, kat. č. 1404Mariann Vágó , H
3.Kendrick Star Magic MalteseMaltézsky psík, kat. č. 1398Mlezivová Soňa , CZ


DERBY Best of Group FCI 10 - rozhodca Vlastislav Vojtek, SK
1.Over the Moon Absolute MannWhippet, kat. č. 1534Manni Fabrizio , I
2.Dabka´s LibertySaluki, kat. č. 1523Zubčeková Gabriela , SK

Best of Group FCI 10 - rozhodca Iveta Vojteková, SK
1.CH. Absolut Roan Inish Tullamore good stuffÍrsky vlkodav, kat. č. 1507Tomasovicova Petra , SK
2.Over the Moon Absolute MannWhippet, kat. č. 1534Manni Fabrizio , I
3.Gathibiyya Djaal LhilalSaluki, kat. č. 1527De Decker Solange , B

DERBY Best in Show - rozhodca Tibor Havelka, SK
1.Wonderful Wyatt From the PatricianAnglický seter, kat. č. 989Ardeleán Ágnes , H
2.Indevor Eminent ProdigyAmerická Akita, kat. č. 781Akindinova Maria , I
3.Over the Moon Absolute MannWhippet, kat. č. 1534Manni Fabrizio , I

BEST IN SHOW - rozhodca Tamás Jakkel, HU
1.Wonderful Wyatt From the PatricianAnglický seter, kat. č. 989Ardeleán Ágnes , H
2.CH. Absolut Roan Inish Tullamore good stuffÍrsky vlkodav, kat. č. 1507Tomasovicova Petra , SK
3.Silver dream Aussie´s Ultimate ChanceAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Tibay Norbert , H

SUPER BEST IN SHOW - rozhodca Štefan Štefík, SK
1.Ch. Orlane´s All Too EasyLhasa Apso, kat. č. 1554Blažo Radek Mgr., SK