VÝSLEDKY GRAND PRIX SLOVAKIA 2012
RESULTS GRAND PRIX SLOVAKIA 2012
FCI 1
Ovčiarske a pastierske psy
(okrem Švajčiarskych pastierskych psov)
Sheepdogs and Cattle dogs
(except Swiss Cattle Dogs)


FCI 2
Pinče, bradáče, molosoidné plemená a švajčiarske pastierske psy
Pinscher and Schnauzer - Molossoid Breeds - Swiss Mountain and Cattle Dogs


FCI 3
Teriéry
Terriers


FCI 4
Jazvečíky
Teckels


FCI 5
Špice a pôvodné plemená
Spitz and Primitive types


FCI 6
Duriče a farbiare
Scenthounds and Related Breeds


FCI 7
Stavače
Pointing Dogs


FCI 8
Sliediče, prinášače a vodné psy
Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs


FCI 9
Spoločenské plemená
Companion and Toy Dogs


FCI 10
Chrty
Sighthounds


NEUZNANÉ PLEMENÁ v FCI
FCI NOT RECOGNIZED BREEDS


 
VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ GRAND PRIX SLOVAKIA 2012
RESULTS OF FINAL COMPETITIONS GRAND PRIX SLOVAKIA 2012

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA / GRAND PRIX NATIONAL BREEDS – ROZHODCA / JUDGE: GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK
1. CHYTRAK SPOD KOKAVSKEJ VARTY SLOVENSKÝ KOPOV, KAT. Č. 1022 MAJ: DOBÁK ĽUDOVÍT
2. JILIEN Z MILHOSTOVSKÝCH POLÍ SLOVENSKÝ HRUB. STAVAČ, KAT. Č. 1082 MAJ: URBAN MICHAL
3. CEZAN RONOVA ZAHRADA SLOVENSKÝ ČUVAČ, KAT. Č. 154 MAJ: ORECHOVSKÝ JÁN

JUNIOR HANDLING 1. KATEGÓRIA – ROZHODCA / JUDGE: LENKA FAIRAISLOVÁ, CZ
1. MAJTÁNOVÁ ADRIÁNA CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
2. PISOŇOVÁ NIKOL JAZVEČÍK DLHOSRSTÝ TRPASLIČÍ
3. KYSEĽOVÁ VIKTÓRIA ŠPANIELSKY VODNÝ PES

JUNIOR HANDLING 2. KATEGÓRIA – ROZHODCA / JUDGE: LENKA FAIRAISLOVÁ, CZ
1. OLEŠOVSKÁ VERONIKA GORDON SETTER
2. BOBRÍKOVÁ ANGELIKA FLAT COAT RETRIEVER
3. KUNTOVÁ NADEŽDA FRANCÚZSKY BICHON

JUNIOR HANDLING – ABSOLÚTNY VÍŤAZ – ROZHODCA / JUDGE: RÓBERT KANÁS, SK
1. OLEŠOVSKÁ VERONIKA GORDON SETTER

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV / BEST BRACE – ROZHODCA / JUDGE: RADE VESIČ, SRB
1. JAZVEČÍK TRP. HLADK., MAJ: BROŽ M.+P. PIRATE BLACK PEARL PRO-EURO MY LOVE PRO-EURO
2. SAMOYED, MAJ: LENARCZYK IWONA ARCTIC CHALLENGE CHUPA-CHUPS WINKY PANDORA SURPRISE NORD-STERN
3. ARGENTÍNSKA DOGA, MAJ: PASTUCHOVÁ EVA ESCORPION DE LOS ESCORPIONES BLANCOS DELICIA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDER´S GROUP – ROZHODCA / JUDGE: ELEONORE SINGER, AT
1. BRADÁČ MALÝ ČIERNY DREAMKISS KAPTSOVA T.
2. BORDER COLLIE FITMIN ŠTEPÁNEK ZDENĚK
3. ARGENTÍNSKA DOGA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS PASTUCHOVÁ EVA

NAJKRAJŠIE ŠTEŇA / BEST BABY – ROZHODCA / JUDGE: GITTY SCHWAB, LUX
1. AMERICAN STAF. TERRIER, KAT.Č. 592 VALENTINE'S BABY OF FIANNA MAJ: PANDUREVIC BOJA + DRAGAN
2. ZLATÝ RETRIEVER, KAT.Č. 1172 BONETT BRIDE ETERNAL DREAM MAJ: TOMANOVÁ LUCIA
3. LAGOTTO ROMAGNOLO, KAT.Č. 1213 YDUNS BLUE'S EMMY MAJ: LIPTÁKOVÁ IVETA

NAJKRAJŠÍ DORAST / BEST PUPPY – ROZHODCA / JUDGE: JUHA PALOSAARI, FI
1. ARGENTÍNSKA DOGA HARMONIA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS MAJ: PASTUCHOVÁ EVA
2. AMERICKÁ AKITA, KAT.Č. 853 ICEMAN IZ ZAMKA GREZ MAJ: PANYREK PATRIK
3. SHIH-TZU, KAT. Č. 1492 BANDERAS BREED LOVE MAJ: JANÁKOVÁ MICHAELA

NAJKRAJŠÍ VETERÁN / BEST VETERAN – ROZHODCA / JUDGE: ĽUDMILA FINTOROVÁ, SK
1. BRADÁČ STREDNÝ KORENIE A SOĽ, KAT. Č. 458 HOSSZUBEREKI-CSASZAR ZAR MAJ: POLASKOVA HANA
2. ŠETLANDSKÝ OVČIAK, KAT. Č. 151 JOANNE-DARK OF IRISH HOME MAJ: GAAL BARBARA
3. WHIPPET, KAT. Č. 1611 ABIGAIL PIBARO MAJ: DRBALOVÁ JANA

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR.ČESTNEJ / BEST OF HONORS CLASS – ROZHODCA / JUDGE: PETER HARSÁNYI, HU
1. DOBERMAN, KAT. Č. 331 CHRISS Z PADOKU MAJ: HOUDKOVÁ JANA
2. ZLATÝ RETRIEVER, KAT. Č. 1171 FIDDLE-DE-DEES MORRIS TRAVELLER MAJ: BURSIKOVA RADKA
3. WEST HIGHLAND WHITE TERRIER, KAT. Č. 749 PICOTT HAPPY NAUX MAJ: UXOVÁ NATAŠA

JUNIOR Best of Group FCI 1 - ROZHODCA / JUDGE: GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK
1.BEID JANTÁROVÁ HVIEZDAŠkótsky ovčiak krátkosrstý, kat. č. 93SUVÁKOVÁ JÚLIA
2.USUREI DonnevaraBiely švajčiarsky ovčiak, kat. č. 171Klohnová Iveta
3.Ben Franklin Shaggy editionBobtail, kat. č. 134Jurkovi Jaroslav a Ludmila

Best of Group FCI 1 - ROZHODCA / JUDGE: GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK
1.Stonehaven Bayshore Secret StrikeAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Hodová Zuzana
2.Belong to You Anouk Sweet AngelBearded Collie, kat. č. 19Horvath Gabriela
3.Zoran G di Casa BellegardeBelgický ovčiak - Groenendael, kat. č. 65Ferranti Antonio Giovanni


JUNIOR Best of Group FCI 2 - ROZHODCA / JUDGE: JOSEF MRAVÍK, SK
1.St.Fellix King´s FERGUSONSvätobernardský pes dlhosrstý, kat. č. 501Ellerová Martina
2.EGO DentisBradáč malý korenie a soľ, kat. č. 537Sitkiewicz Ewa - Tomasz
3.Prima Donna MiratioDoberman čierny s pálením, kat. č. 333Albers Iris

Best of Group FCI 2 - ROZHODCA / JUDGE: JOSEF MRAVÍK, SK
1.King of Helluland Feel The WinNovofundlandský pes, kat. č. 421Kročko Soňa + Vladimír
2.Duvinal Mauris MurrayMalý hladkosrstý pinč, kat. č. 525Batozskaya M
3.DARGAS DrugelisČierny teriér, kat. č. 509Florczuk Adam


JUNIOR Best of Group FCI 3 - ROZHODCA / JUDGE: BILL BROWNE-COLE, UK
1.Fair Lady vom ZigeunerwaldBedlington Terrier, kat. č. 617Skladan Gabriela
2.Ballet van Mer Ecce BullBull Terrier, kat. č. 625Bánová Katarína
3.I Love You z Kuliaru Fox Terrier Wire /hrubosrstý/, kat. č. 666Buliščáková Silvia

Best of Group FCI 3 - ROZHODCA / JUDGE: BILL BROWNE-COLE, UK
1.Nahar From MichelWelsh Terrier, kat. č. 741Csaba Denk
2.SKAILAIN`S EXIGOScottish Terrier, kat. č. 709Baranchikova Oxana
3.Mercury Fox ImprezaFox Terrier Wire /hrubosrstý/, kat. č. 668Kalmar Andras


JUNIOR Best of Group FCI 4 - ROZHODCA / JUDGE: LENKA FAIRAISLOVÁ, CZ
1.Della Winner Canis of CzechJazvečík dlhosrstý králičí, kat. č. 808Růžičková Silvie
2.Xtreme Xandido Kalokagathia FaiJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 832Koterbová Patrícia
3.Rampepurda Pro-EuroJazvečík hladkosrstý trpasličí, kat. č. 801BROŽ Miroslav+Petra

Best of Group FCI 4 - ROZHODCA / JUDGE: LENKA FAIRAISLOVÁ, CZ
1.Ken Trias DuoJazvečík dlhosrstý trpasličí, kat. č. 813Skupinová Andrea
2.FEBIENNE DogaboJazvečík hrubosrstý trpasličí, kat. č. 833Doničová Šárka
3.Anelly z PoschingeruJazvečík hladkosrstý, kat. č. 792Filípková Marie


JUNIOR Best of Group FCI 5 - ROZHODCA / JUDGE: ELZBIETA CHWALIBÓG, PL
1.Jingle Bell Vidnavská zářeSamoyed, kat. č. 896Janáková Michaela
2.Aiko No ToraHime GoAkita, kat. č. 841Gondek Sylwia
3.Indiana Jones of malamute sanctuary FCIAljašský malamut, kat. č. 846Thill Emmanuel

Best of Group FCI 5 - ROZHODCA / JUDGE: ELZBIETA CHWALIBÓG, PL
1.Lord of Odate ´s Inheritance MerlinAmerická Akita, kat. č. 858Ludvíčková Monika
2.Rossy JokerČau-čau červený a ostatní, kat. č. 866Jors Alexandra
3.EROSHKA YARAK-YARANŠpic trpasličí, kat. č. 927BUNCHUK OKSANA


JUNIOR Best of Group FCI 6 - ROZHODCA / JUDGE: HANA AHRENS, AT
1.AMELIE DIDI´S CLANPlavý bretónsky basset, kat. č. 938Kohler Markus+Sabina
2.A´Lucas Star Fox GrapeRodézsky ridžbek, kat. č. 997Konečná Drahomíra
3.Cvik z Evkinho DvoraSlovenský kopov, kat. č. 1023Hívešová Eva

Best of Group FCI 6 - ROZHODCA / JUDGE: HANA AHRENS, AT
1.Kwanza Danda BohemiaVeľký hrubosrstý vendénsky baset, kat. č. 981Maršíková Dana
2.AMELIE DIDI´S CLANPlavý bretónsky basset, kat. č. 938Kohler Markus+Sabina
3.Cvik z Evkinho DvoraSlovenský kopov, kat. č. 1023Hívešová Eva


JUNIOR Best of Group FCI 7 - ROZHODCA / JUDGE: ATTILA CZEGLÉDI, HU
1.Winkle Mignon Imperium StarWeimarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1104Santariova Milena
2.Jilien z Milhostovských políSlovenský hrubosrstý stavač, kat. č. 1082Urban Michal
3.Aston z Čertovy rokleMaďarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1070Hučko Miroslav

Best of Group FCI 7 - ROZHODCA / JUDGE: ATTILA CZEGLÉDI, HU
1.Winkle Mignon Imperium StarWeimarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1104Santariova Milena
2.Jilien z Milhostovských políSlovenský hrubosrstý stavač, kat. č. 1082Urban Michal
3.LUPPA-VADÁSZ TÁTIKAMaďarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1080LAKATOS-WAHLPETZ Luca


JUNIOR Best of Group FCI 8 - ROZHODCA / JUDGE: TATJANA UREK, SLO
1.Layton Voulez VousAmerický kokeršpaniel jednofareb., kat. č. 1116Blažková Marcela
2.Gleska for realLagotto romagnolo, kat. č. 1211Kadnarova Jana
3.Arthur BrubardonyLabrador retriever, kat. č. 1190Červenáková SOŇA

Best of Group FCI 8 - ROZHODCA / JUDGE: TATJANA UREK, SLO
1.Layton OCTOPUSSYAmerický kokeršpaniel jednofareb., kat. č. 1118Caisová Silvia
2.Gleska for realLagotto romagnolo, kat. č. 1211Kadnarova Jana
3.Sabrina Jankina zahradaWelšský špringeršpaniel, kat. č. 1226Janek Jana


JUNIOR Best of Group FCI 9 - ROZHODCA / JUDGE: ŽELJKO GAJIČ, SLO
1.Ballett AlhambraMops /Pug/, kat. č. 1456Chiesa Folbrecht Sabina
2.Quency Boy BraunköniginPudel stredný čierny, kat. č. 1314Vaverová Kateřina
3.Elza Bri JackLhasa Apso, kat. č. 1426Vašková Eliška

Best of Group FCI 9 - ROZHODCA / JUDGE: ŽELJKO GAJIČ, SLO
1.Atisha ´s Blanc de NoirTibetan Terrier, kat. č. 1516Füzeséri / Teppaz Eva / Francois
2.Tam-Ra´s Mega MillionaireBoston Terrier, kat. č. 1248Weiss/Hough Marlene/Tamara
3.Banditta CordataLevíček, kat. č. 1434Oberreiter David


JUNIOR Best of Group FCI 10 - ROZHODCA / JUDGE: PER IVERSEN, NO
1.Petrezselyem Projekt NightflightWhippet, kat. č. 1599Novak Daniel
2.YULIY CAESARTaliansky chrtík, kat. č. 1568Sizova E

Best of Group FCI 10 - ROZHODCA / JUDGE: PER IVERSEN, NO
1.Belle from Boogie DogsWhippet, kat. č. 1610Novak Daniel
2.Arshan AnselSaluki, kat. č. 1584Tné Gautier Krisztina
3.DMITRIJ RENY DESTINY MRAJARuský chrt, kat. č. 1539SCHWARZOVÁ Renáta

Junior Best in Show - ROZHODCA / JUDGE: WALTER JUNGBLUT, DE
1.Petrezselyem Projekt NightflightWhippet, kat. č. 1599Novak Daniel
2.Jingle Bell Vidnavská zářeSamoyed, kat. č. 896Janáková Michaela
3.Ballett AlhambraMops /Pug/, kat. č. 1456Chiesa Folbrecht Sabina

BEST IN SHOW - ROZHODCA / JUDGE: ANNIKA ULLTVEIT-MOE, SE
1.Atisha ´s Blanc de NoirTibetan Terrier, kat. č. 1516Füzeséri / Teppaz Eva / Francois
2.Lord of Odate ´s Inheritance MerlinAmerická Akita, kat. č. 858Ludvíčková Monika
3.Stonehaven Bayshore Secret StrikeAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Hodová Zuzana