VÝSLEDKY DERBY WINNER SHOW 2012
RESULTS DERBY WINNER SHOW 2012
FCI 1
Ovčiarske a pastierske psy
(okrem Švajčiarskych pastierskych psov)
Sheepdogs and Cattle dogs
(except Swiss Cattle Dogs)


FCI 2
Pinče, bradáče, molosoidné plemená a švajčiarske pastierske psy
Pinscher and Schnauzer - Molossoid Breeds - Swiss Mountain and Cattle Dogs


FCI 3
Teriéry
Terriers


FCI 4
Jazvečíky
Teckels


FCI 5
Špice a pôvodné plemená
Spitz and Primitive types


FCI 6
Duriče a farbiare
Scenthounds and Related Breeds


FCI 7
Stavače
Pointing Dogs


FCI 8
Sliediče, prinášače a vodné psy
Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs


FCI 9
Spoločenské plemená
Companion and Toy Dogs


FCI 10
Chrty
Sighthounds


NEUZNANÉ PLEMENÁ v FCI
FCI NOT RECOGNIZED BREEDS


 
VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ DERBY WINNER SHOW 2012
RESULTS OF FINAL COMPETITIONS DERBY WINNER SHOW 2012

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA / GRAND PRIX NATIONAL BREEDS – ROZHODCA / JUDGE: JOSEF MRAVÍK, SK
1. JILIEN Z MILHOSTOVSKÝCH POLÍ SLOVENSKÝ HRUB. STAVAČ, KAT. Č. 1022 MAJ: URBAN MICHAL
2. ASTA KATČINA ZAHRADA SLOVENSKÝ ČUVAČ, KAT. Č. 145 MAJ: HAJNÝ VÍTĚZSLAV
3. TREVIS SPOD KUNOVEJ SLOVENSKÝ KOPOV, KAT. Č. 961 MAJ: MATTA JOZEF

JUNIOR HANDLING 1. KATEGÓRIA – ROZHODCA / JUDGE: VIKTOR LOBAKIN, RU
1. KYSEĽOVÁ VIKTÓRIA ŠPANIELSKY VODNÝ PES
2. MAJTÁNOVÁ ADRIÁNA CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
3. HANZLOVÁ MARGARÉTA

JUNIOR HANDLING 2. KATEGÓRIA – ROZHODCA / JUDGE: VIKTOR LOBAKIN, RU
1. MACHÁLEKOVÁ KRISTÍNA ČÍNSKY CHOCHOLATÝ PES
2. KUNTOVÁ NADEŽDA FRANCÚZSKY BICHON
3. FĽAKOVÁ ALŽBETA ANGLICKÝ ŠPRINGERŠPANIEL

JUNIOR HANDLING – ABSOLÚTNY VÍŤAZ – ROZHODCA / JUDGE: LINDA VOLÁRIKOVÁ, SK
1. KYSEĽOVÁ VIKTÓRIA ŠPANIELSKY VODNÝ PES

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV / BEST BRACE – ROZHODCA / JUDGE: LUCIA SLÁDEKOVÁ, SK
1. AMERICKÁ AKITA, MAJ: KLUSKOVÁ MARKÉTA TORAZO´S PEARL IKE WARRIOR BE MY HEART DESIREE PEARL RIVER
2. BARZOI, MAJ: ZEMÁNKOVÁ ANDREA A HANA FABULOUS ADAMON PARDÁL Z ASUANU AVRILIA Z PALATINU MORAVIA
3. DOBERMAN, MAJ: STROEROVÁ BLAŽENA FIRE FOX EXTRA ELITE FATIMA EXTRA ELITE

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDER´S GROUP – ROZHODCA / JUDGE: JOZEF ŠUSTER, SK
1. BRADÁČ MALÝ ČIERNY DREAMKISS KAPTSOVA T.
2. MALÝ HLADKOSRSTÝ PINČ DUVINAL VINEDIKTOVA SVETLANA
3. JAZVEČÍK HLADKOSRSTÝ TRPASLIČÍ PRO-EURO BROŽ MIROSLAV + PETRA

NAJKRAJŠIE ŠTEŇA / BEST BABY – ROZHODCA / JUDGE: SOŇA HELDOVÁ, SK
1. ZLATÝ RETRÍVER, KAT. Č. 1113 BONETT BRIDE ETERNAL DREAM MAJ: TOMANOVÁ LUCIA
2. STREDOÁZIJSKÝ OVČIAK, KAT.Č. 468 F'ALDAR TEMUDŽIN MAJ: PINDIAK MAROŠ
3. BOXER, KAT. Č. 279 AMANDA DE SALGO'S MAJ: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA

NAJKRAJŠÍ DORAST / BEST PUPPY – ROZHODCA / JUDGE: ILDIKÓ MUZSLAI, HU
1. AMERICKÁ AKITA, KAT.Č. 809 ICEMAN IZ ZAMKA GREZ MAJ: PANYÅLREK PATRIK
2. NOVOFUNDLANDSKÝ PES, KAT.Č. 415 BOATSWAIN'S DIAMOND BREAK THE RULES MAJ: HAYDN MARGOT + ANDREAS
3. ČIVAVA DLHOSRSTÁ, KAT. Č. 1297 YUPPIE NEBRASCA EDDA MAJ: GREGOROVÁ ANDREA

NAJKRAJŠÍ VETERÁN / BEST VETERAN – ROZHODCA / JUDGE: HANA AHRENS, AT
1. WHIPPET, KAT. Č. 1525 ABIGAIL PIBARO MAJ: DRBALOVÁ JANA
2. BRADÁČ MALÝ BIELY, KAT. Č. 561 DOROTHEA Z MALÉ ŠTĚPÁNSKÉ MAJ: WOJNAROVÁ JARMILA
3. JAZVEČÍK HLADK. ŠTANDARDNÝ, KAT. Č. 752 MISO Z PISARSKIEJ WSI MAJ: ZIMOCH BARBARA

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR.ČESTNEJ / BEST OF HONORS CLASS – ROZHODCA / JUDGE: RADE VESIČ, SRB
1. ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝ, KAT. Č. 80 BEFANDRIANA PARDÁL Z ASUANU MAJ: ZEMÁNKOVÁ ANDREA A HANA
2. SLOVENSKÝ ČUVAČ, KAT. Č. 142 PARIS ČERNÝ KORÁLEK MAJ: KAZIMÍROVÁ MILADA
3. LHASA APSO, KAT. Č. 1342 TI LA SHU O'IVEPET MAJ: PETRAKOVÁ IVETA

DERBY BEST OF GROUP FCI 1 - ROZHODCA / JUDGE: ANNIKA ULLTVEIT-MOE, SE
1.Wendevick KeepsakeBorder Collie, kat. č. 40Vajcová Šárka
2.Gerry Kane Sos Highway of Crystal LakeAustrálsky ovčiak, kat. č. 5Gajewski Marlene
3.USUREI DonnevaraBiely švajčiarsky ovčiak, kat. č. 159Klohnová Iveta

BEST OF GROUP FCI 1 - ROZHODCA / JUDGE: ANNIKA ULLTVEIT-MOE, SE
1.Stonehaven Bayshore Secret StrikeAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Hodová Zuzana
2.Jemima Queen of WindmillBearded Collie, kat. č. 20Upor - Takács Edit -Robert
3.NEO Krásná loukaŠkótsky ovčiak krátkosrstý, kat. č. 82Mayerová Zuzana


DERBY BEST OF GROUP FCI 2 - ROZHODCA / JUDGE: PÉTER HARSÁNYI, HU
1.ROYAL-REZON vis AbsolutaDoberman čierny s pálením, kat. č. 315Ceglarek Anna, Urszula
2.St.Fellix King´s FERGUSONSvätobernardský pes dlhosrstý, kat. č. 493Ellerová Martina
3.Cabo Quendoline SilesiaBradáč malý čierny, kat. č. 538Jendřejčíková Kateřina

BEST OF GROUP FCI 2 - ROZHODCA / JUDGE: PÉTER HARSÁNYI, HU
1.King of Helluland Feel The WinNovofundlandský pes, kat. č. 414Kročko Soňa + Vladimír
2.Duvinal Mauris MurrayMalý hladkosrstý pinč, kat. č. 520Batozskaya M
3.St.Fellix King´s FERGUSONSvätobernardský pes dlhosrstý, kat. č. 493Ellerová Martina


DERBY BEST OF GROUP FCI 3 - ROZHODCA / JUDGE: JUHA PALOSAARI, FI
1.BEATRICE LONG STEPAmerican Staffordshire Terrier, kat. č. 582RAJHER + W.Prader SANELA
2.Fair Lady vom ZigeunerwaldBedlington Terrier, kat. č. 604Skladan Gabriela
3.SKAILAIN`S I MY MEScottish Terrier, kat. č. 675Baranchikova Oxana

BEST OF GROUP FCI 3 - ROZHODCA / JUDGE: JUHA PALOSAARI, FI
1.Nahar From MichelWelsh Terrier, kat. č. 710Csaba Denk
2.Classic Of New DealYorkshire Terrier, kat. č. 747Záhonyi-Ábel Dorottya
3.Fair Lady vom ZigeunerwaldBedlington Terrier, kat. č. 604Skladan Gabriela


DERBY BEST OF GROUP FCI 4 - ROZHODCA / JUDGE: GITTY SCHWAB, LUX
1.jagermeister-teckel archibaldJazvečík hrubosrstý, kat. č. 782Varga Peter
2.Aaron zo ZámlynčiaJazvečík dlhosrstý, kat. č. 765Ivan Ján
3.Rampepurda Pro-EuroJazvečík hladkosrstý trpasličí, kat. č. 763BROŽ Miroslav+Petra

BEST OF GROUP FCI 4 - ROZHODCA / JUDGE: GITTY SCHWAB, LUX
1.Dona PemikoJazvečík hrubosrstý, kat. č. 791Demová Miroslava
2.RARW BRILLIANT KARAVADZHOJazvečík hladkosrstý trpasličí, kat. č. 762Chistova - Lipman S - A
3.Anelly z PoschingeruJazvečík hladkosrstý, kat. č. 755Filípková Marie


DERBY BEST OF GROUP FCI 5 - ROZHODCA / JUDGE: LÁSZLÓ ERDŐS, HU
1.AMM- MELL MUT FAR DOBFaraónsky chrt, kat. č. 837FONTÁNYOVÁ JAROSLAVA
2.amazonka bohemia platinaIbizský chrt krátkosrstý, kat. č. 839Hajduková Renáta
3.Jingle Bell Vidnavská zářeSamoyed, kat. č. 845Janáková Michaela

BEST OF GROUP FCI 5 - ROZHODCA / JUDGE: LÁSZLÓ ERDŐS, HU
1.Lord of Odate ´s Inheritance MerlinAmerická Akita, kat. č. 813Ludvíčková Monika
2.AMM- MELL MUT FAR DOBFaraónsky chrt, kat. č. 837FONTÁNYOVÁ JAROSLAVA
3.NAOMI INFANTA YARAK-YARANŠpic trpasličí, kat. č. 880BUNCHUK OKSANA


DERBY BEST OF GROUP FCI 6 - ROZHODCA / JUDGE: ANNIKA ULLTVEIT-MOE, SE
1.A´Lucas Star Fox GrapeRodézsky ridžbek, kat. č. 934Konečná Drahomíra
2.LUCREZIA DANDA BOHEMIAVeľký hrubosrstý vendénsky baset, kat. č. 922VESELÁ ALENA
3.EtiquetteBeagle, kat. č. 906Milleseck Coralie

BEST OF GROUP FCI 6 - ROZHODCA / JUDGE: ANNIKA ULLTVEIT-MOE, SE
1.A´Lucas Star Fox GrapeRodézsky ridžbek, kat. č. 934Konečná Drahomíra
2.LUCREZIA DANDA BOHEMIAVeľký hrubosrstý vendénsky baset, kat. č. 922VESELÁ ALENA
3.Gama z PolcinySlovenský kopov, kat. č. 963HLADEK ONDREJ


DERBY BEST OF GROUP FCI 7 - ROZHODCA / JUDGE: TATJANA UREK, SLO
1.Magasparti Rutinos IbizaMaďarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1012Mármarosi Anna
2.Jilien z Milhostovských políSlovenský hrubosrstý stavač, kat. č. 1022Urban Michal
3.Aston Martin Three Colour BeautySpinone Italiano, kat. č. 1023Vrtíková K + A

BEST OF GROUP FCI 7 - ROZHODCA / JUDGE: HANA AHRENS, AT
1.Elstar de TantajoBretónsky španiel, kat. č. 986Ferry Adrien
2.Jilien z Milhostovských políSlovenský hrubosrstý stavač, kat. č. 1022Urban Michal
3.Argo od Bojanovského smrkuNemecký krátkosrstý stavač, kat. č. 972Friala Filip


DERBY BEST OF GROUP FCI 8 - ROZHODCA / JUDGE: PER IVERSEN, NO
1.Gleska for realLagotto romagnolo, kat. č. 1154Kadnarova Jana
2.My Genaro Allied With LaytonAmerický kokeršpaniel jednofareb., kat. č. 1058Nikolič Albina
3.Drycastle Dandys El NinoAnglický kokeršpaniel viacfarebný, kat. č. 1068Felszeghyová Eva

BEST OF GROUP FCI 8 - ROZHODCA / JUDGE: PER IVERSEN, NO
1.Bellisima of the Famous FamilyZlatý retriever, kat. č. 1128Kozák Sándor
2.Dag Queen´s JoyLabrador retriever, kat. č. 1135Orlovská Zuzana
3.Gleska for realLagotto romagnolo, kat. č. 1154Kadnarova Jana


DERBY BEST OF GROUP FCI 9 - ROZHODCA / JUDGE: WALTER JUNGBLUT, DE
1.Radically´s AmandaLhasa Apso, kat. č. 1341Blažo Radek
2.Semlans Ivan-AlexanderMops /Pug/, kat. č. 1366Panýrek Patrik
3.SOULVIC UNIVERSAL HELENA`S BANDČivava krátkosrstá, kat. č. 1275Myagkova E

BEST OF GROUP FCI 9 - ROZHODCA / JUDGE: WALTER JUNGBLUT, DE
1.Zikmund PibaroMops /Pug/, kat. č. 1369Panýrek Patrik
2.Radically´s AmandaLhasa Apso, kat. č. 1341Blažo Radek
3.Sassy Bellydance SuperstarČivava krátkosrstá, kat. č. 1288Breskvar Ursa Hana


DERBY BEST OF GROUP FCI 10 - ROZHODCA / JUDGE: ŽELJKO GAJIČ, SLO
1.Aurora de Never Matajov RajÍrsky vlkodav, kat. č. 1475Matajová Iveta
2.Petrezselyem Projekt NightflightWhippet, kat. č. 1513Novak Daniel
3.YULIY CAESARTaliansky chrtík, kat. č. 1484Sizova E

BEST OF GROUP FCI 10 - ROZHODCA / JUDGE: ŽELJKO GAJIČ, SLO
1.Siker de l ´Herm de MercouarMaďarský chrt, kat. č. 1482Jeannin Sauret Patrice Mickaele
2.Aurora de Never Matajov RajÍrsky vlkodav, kat. č. 1475Matajová Iveta
3.Evidence du Domaine de ChanteloupTaliansky chrtík, kat. č. 1495Jeannin Sauret Patrice Mickaele

DERBY BEST IN SHOW - ROZHODCA / JUDGE: GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK
1.Magasparti Rutinos IbizaMaďarský krátkosrstý stavač, kat. č. 1012Mármarosi Anna
2.Gleska for realLagotto romagnolo, kat. č. 1154Kadnarova Jana
3.BEATRICE LONG STEPAmerican Staffordshire Terrier, kat. č. 582RAJHER + W.Prader SANELA

BEST IN SHOW - ROZHODCA / JUDGE: ELZBIETA CHWALIBÓG, PL
1.Lord of Odate ´s Inheritance MerlinAmerická Akita, kat. č. 813Ludvíčková Monika
2.Stonehaven Bayshore Secret StrikeAustrálsky ovčiak, kat. č. 8Hodová Zuzana
3.King of Helluland Feel The WinNovofundlandský pes, kat. č. 414Kročko Soňa + Vladimír


SUPER BEST IN SHOW – ROZHODCA / JUDGE: RAFAEL MALO ALCRUDO, ES
1. TIBETSKÝ TERIÉR, KAT. Č. 1516 ATISHA' S BLANC DE NOIR MAJ: FUZESERI / TEPPAZ EVA / FRANCOIS